Boloni, prima victorie la Panathinaikos. Succes în deplasare pentru formaţia antrenată de român

Fotbal

La al doilea meci pe banca tehnică a lui Panathinaikos, Boloni a bifat şi prima victorie.

Spaniolul Carlitos Lopez a marcat ambele goluri ale partidei câştigate de Panata, 2-0 în deplasare la Lamia.

A fost prima victorie a lui Loţi Boloni pe banca noii sale formatii, dar si prima victorie a lui Panathinaikos în campionat, după primele şase meciuri.

In primul meci, Boloni şi elevii săi au fost egalaţi în minutele de prelungire ale partidei cu Volos. Etapa viitoare, Panathinaikos joacă pe teren propriu contra echipei Smyrnis.

Afla mai multe despre: boloni