Gigi Becali, binedispus după victoria FCSB-ului de ieri: "Aşa îmi place mie jocul, chiar dacă pierdeam"

FCSB a căştigat partida cu FC Botoşani în ultima parte a jocului, scor 3-1. Golurile au fost marcate de Valentin Gheoghe (min 77), Ianis Stoica (min 86) şi Florin Tănase (90+4).

Toni Petrea s-a întors pe banca FCSB cu o victorie, 3-1 cu FC Botoşani, deşi roş-albaştri au avut un început greoi de meci şi au fost conduşi până în repriza secundă. Vali Gheorghe, Ianis Stoica şi Tănase au întors scorul, iar finalul a fost unul fericit pentru roş-albaştri.

Deşi victoria a venit abia pe final, Gigi Becali, patronul echipei FCSB s-a arătat mulţumit de jocul arătat de roş-albaştri.

"Sunt mulţumit de rezultat, chiar dacă nu câştigam, golul trebuia să cadă. Aşa îmi place mie jocul, chiar dacă pierdeam, dau cuvântul că nu eram nemulţumit. Am avut mingea în ambele reprize.

Toni Petrea, antrenorul face schimbările, nu mai întrebaţi astea, nu are rost să le întrebaţi.

Voi spuneţi, domnule, hai să vedem dacă se căsătoreşte Vasile cu Ionica. Puneţi nişte întrebări aiurea, ce rost are întrebarea dacă vrem să continuăm? Am jucat deja un meci, fac şi eu ca Toader, altă întrebare.", a declarat Gigi Becali la PRO X.

Afla mai multe despre: fcsbgigi becaliţoni petrea