Mihai Stoica şi-a ieşit din minţi la pauza meciului dintre Viitorul şi CFR: „Les amis de Dudelange îşi continuă marşul triumfal spre titlu”

Fotbal

Mihai Stoica, directorul sportiv al FCSB-ulu, ieşit din nou la atac pe reţelele de socializare în timpul meciului dintre Viitorul şi CFR Cluj, încheiat 0-1.

Oficialul roş-albaştrilor a ironizat campioana en-titre: ”Şi uite aşa, scăpaţi până la pauză de o eliminare (Omrani) şi de un penalty (la Drăguş), Les Amis de Dudelange îşi continuă marşul triumfal spre un nou titlu. Sau nu”, a scris MM Stoica pe Facebook.

În minutul 42 al partidei de la Ovidiu, gazdele au solicitat lovitură de la 11 metri pentru atacul lui Bordeianu la Drăguş.

Omrani a văzut doar cartonaşul galben după un fault din spate la Ionuţ Vână.

Afla mai multe despre: mm stoicacfr cluj