VIDEO | O nouă victorie dramatică pentru Laurenţiu Reghecampf. În minutul 90+2 scorul era 1-1. Cât s-a terminat

Echipa pregătită de Laurenţiu Reghecampf, Al Wahda, continuă seria perfectă de meciuri în campionatul Emiratelor Arabe Unite.

Al Wahda a câştigat din nou în campionatul intern şi are trei victorii din tot atâtea meciuri. Dacă în etapa trecută, echipa pregătită de Reghecampf a marcat un gol în minutul 90+2 şi a câştigat cu 2-1 în deplasarea de la Al Nasr, de această dată, Al Wahda a înscris două goluri în prelungirile partidei cu Al Dhafra şi s-a impus cu 3-1. Batna, de două ori, şi Dzsudzsak au marcat golurile victoriei.

După trei etape disputate, echipa lui Reghecampf este lider în campionatul Emiratelor Arabe Unite, cu maximum de puncte.

Afla mai multe despre: laurentiu reghecampfal wahdaemiratele arabe unitedzsudzsak