Un nou meci fără victorie pentru Damac. Constantin Budescu a fost integralist în remiza cu ultima clasată, Al Ain

Fotbal

Constantin Budescu a fost din nou integralist pentru Damac, în remiza obţinută, scor 1-1, pe terenul ultimei clasate din campionatul Arabiei Saudite, Al Ain.

La fel ca în etapa de săptămâna trecută, când Damac a pierdut meciul cu Al Faysaly, scor 0-2, Constantin Budescu a fost integralist pe terenul lui Al Ain. Ultima clasată din Arabia Saudită a deschis scorul în minutul 46 prin Al Harbi, iar Damac a egalat în minutul 77 prin Hamzi.

După 20 de etape disputate, echipa lui Constantin Budescu este penultima în clasament, cu 17 puncte, cu două mai multe faţă de adversara de marţi, Al Ain.

Afla mai multe despre: budescu